محل تبلیغات شما

ذخیره استوری

 

ذخیره استوری دیگران میتواند برای شما یک چالش جدیدی باشد چه بسا که برای ذخیره استوری کار چندان سختی ندارید هم میتوانید بدون نیار به برنامه های مجزا با استفاده از روش هایی که در ادامه خواهیم گفت و هم اینکه با استفاده از برنامه های مجزایی چون اینتسا سیو و چند برنامه دیگر که در ادامه تمامی این موارد را توضیح خواهیم داد.

 

اینستاگرام با اضافه کردن قسمت استوری خود رنگ و بوی تازه ای به امکانات خود داد در حدی که الان میتوان گفت بیشتر از اینکه یک پیج پست منتشر میکند در حال ارسال استوری های متنوع به صورت روزانه میباشد از این رو اینستاگرام نیز آپدیت های متنوعی برای این قسمت خود داده تا کاربران به راحتی بتوانند عکس و یا ویدیو مد نظر خودشان را ویرایش و آماده ارسال در قسمت استوری خود کرده باشند از این رو شاید شما بخواهید استوری خود و حتی دیگران را ذخیره کنید امروز میخواهیم در مورد نحوه ذخیره استوری اینستاگرامصحبت کنیم.

 

 

نحوه ذخیره استوری

برای ذخیره کردن استوری راه های زیادی وجود دارد اما خود قسمت استوری چندین قسمت مجزا از همدیگر دارد از جمله لایو و هایلایت آن که ما در ادامه نحوه دانلود هایلایت اینستاگرام و روش ذخیره لایو اینستاگرام دیگران را نیز خواهیم گفت.

 

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

ذخیره کردن استوری

برای ذخیره کردن استوری خودتان میتوانید در قسمت استوری اینستاگرام که تمامی ویرایش های مربوطه را انجام میدهید با لمس آی ذخیره مانندی که در پایین گوشه صفحه قرار دارد را لمس کنید تا عکس و یا ویدیو آماده شده توسط خودتان در گالری گوشی تان ذخیره شود. البته قابل ذکر است بعد از اینکه شما یک استوری را منتشر میکنید به صورت پیش فرض این استوری در گالری گوشی تان ذخیره میشود مگر اینکه از طریق تنظیمات اینستاگرام این قابلیت را غیر فعال کرده باشید.

 

 

دانلود استوری اینستاگرام

برای دانلود استوری اینستاگرام شما میتوانید از دو راه اقدام کنید اولین راه استفاده از برنامه های دیگری چون اینستا سیو میباشد برای استفاده از این برنامه اول اینستا سیو را از گوگل پلی دانلود کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید.

 

1_ بعد از دانلود و نصب اینستا سیو حال وارد برنامه میشویم که برای ادامه باید از طریق یکی از اکانت های خود در اینستاگرام وارد شویم.

 

2_ بعد از ورود حال میتوانیم اکانت های نزدیک به پیج خودمان را در لیست صفحه اول اینستا سیو مشاهده کنیم اما اگر استوری یک پیج دیگر برای دانلود استوری اینستاگرام مد نظر شماست میتوایند با نوشتن اسم پیج آن در قسمت جستجو برنامه، که در تصاویر نحوه سرچ را مشاهده میکنید پیج مد نظر را پیدا کنید.

 

3_ بعد از یافتن پیج مد نظر حال بر روی آن لمس میکنیم که در صورت داشتن استوری در همان لحظه برای شما لیست استوری منتشر شده آن پیج به نمایش در خواهد آمد که برای دانلود استوری اینستاگرام مد نظر میتوانید بر روی آن عکس یا ویدیو لمس  کنید.

 

4_ که در صورت انتخاب یکی از استوری ها برایتان یک کادر باز خواهد شد که میتوانید برای ذخیره و دانلود استوری مربوطه گزینه دوم آن یعنی save را انتخاب کنید البته میتوانید برای انتشار آن در پیج خود و جای دیگر از دو گزینه دیگر نیز استفاده کنید.

 

 

دانلود هایلایت اینستاگرام

برای دانلود هایلایت اینستاگرام دیگران برنامه مشخصی وجود ندارد اما از آنجا که اینستاگرام برای هر هایلات منتشر شده یک لینک اختصاصی ارائه میدهد با کپی کردن لینک هایلایت مربوطه میتوانید از سایت هایی چون zasasa اقدام به دانلود هایلایت اینستاگرام دیگران کرده باشید از این رو برای دانلود و ذخیره آن از طریق این سایت مراحل زیر را انجام دهید.

 

1_ وارد صفحه پروفایل اکانتی میشویم که میخواهیم استوری های هایلایت شده آن را دانلود کنیم و سپسکه برای شروع، یکی از استوری های هایلایت شده آنرا را انتخاب و لمس مکنیم در صفحه باز شده آی سه نقطه در پایین گوشه صفحه را لمس میکنیم.

2_ با لمس این ای کادری برایمان باز خواهد شد که برای کپی لینک آن باید گزینه copy link را انتخاب کنیم.

3_ بعد از کپی لینک هایلایت مد نظر وارد سایت zasasa میشویم که در صفحه باز شده در کادر مربوطه لینک هایلایت را جاگذاری میکنیم و سپس تیک نوشته پایینی آن را زده و بعد گزینه DOWNLOAD را انتخاب میکنیم.

 

ذخیره لایو اینستاگرام

برای ذخیره لایو هایی که خودتان ضبط کرده اید کافی ایست بعد از اتمام لایو، صفحه ای که با تعداد مضموم پیج های دنبال کننده نمایش داده میشود، آی ذخیره مانندی که در بالا گوشه صفحه قرار دارد را لمس و سپس منتظر ذخیره لایو اینستاگرام خودتان باشید.

 

برای ذخیره لایو اینستاگرام دیگران باید از برنامه های جانبی چون . و یا سیستم فیلم برداری گوشی تان استفاده کنید چه بسا چنین توصیه ای را براتان نمیکنیم.

 

 

جمع بندی

همانگونه که مشاهده کردید امروز ما در مورد نحوه ذخیره کردن استوری دیگران و چگونه منتشر کردن انها در پیج خودتان را توضیح دادیم چه بسا که میتوانید به راحتی و بدون استفاده از یرنامه های مجزا با گرفتن اسکرین شات از استوری های دیگران آنها را ذخیره کنید.

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

استوری ,ذخیره ,های ,اینستاگرام ,دانلود ,هایلایت ,که در ,بعد از ,مد نظر ,استفاده از ,ذخیره لایو ,دانلود استوری اینستاگرام ,دانلود هایلایت اینستاگرام ,هایلایت اینستاگرام دیگران ,برای دانلود استوری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
cordosearchspir dr-iranmanesh Boston Bruins Jersey Wholesale سبک زندگی Jeremy's notes شارژ رایگان ایرانسل-همراه اول دی پی شاهد مطالعات اجتماعی متوسطه اول بیجار vepasubel مهدی موعود