محل تبلیغات شما

ثبت لوکیشن در اینستاگرام

 

ثبت لوکیشن در اینستاگرام یک ویژگی قدیمی اینستاگرام بوده اما با این وجود اکانت های کمی از این ویژگی استفاده کرده و برای پست یا استوری های خود مکان اضافه میکنند. البته اگر شما تا حالا از این ویژگی استفاده نکرده باشید هم، برخی از پست ها و یا استوری هایی را دیده اید که بر روی پست هایشان لوکیشن اضافه کرده اند شما هم میتوانید از این قابلیت قدیمی استفاده کرده و رنگ و بوی دیگری به استوری و پست های خود بدهید.

 

ثبت لوکیشن در اینستاگرام

همانطور که گفتیم امکان ثبت لوکیشن هم بر روی پست های ارسالی امکانپذیر بوده و هم بر روی استوری ها از این رو امروز ما میخواهیم در مورد نحوه اضافه کردن مکان بر روی پست و استوری صحبت کنیم.

 

 

ثبت لوکیشن بر روی پست:

برای اضافه کردن مکان روی پست کافی ایست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 

1_  وارد اکانت خود از طریق برنامه اینستاگرام شده و از منوی پایین آی + مانند را انتخاب میکنیم تا وارد قسمت پست گذاری در اینستاگرام شویم.

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

2_ یکی از راه های موجود برای انتخاب عکس یا ویدیو را انتخاب کرده و گزینه next در بالا گوشه صفحه را میزنیم و در مرحله بعدی تغییرات گرافیکی را میدهیم و دوباره گزینه next را لمس میکنیم تا وارد آخرین مرحله پست گذاری شویم.

 

3_ در این صفحه برای اضافه کردن لوکیشن کافی ایست گزینه add location را لمس کنیم تا وارد قسمت اضافه کردن مکان در اینستاگرام شده باشیم.

ثبت لوکیشن در اینستاگرام

 

4_ هنگامی که به این بخش وارد میشویم اگر لوکیشن گوشی خودمان فعال یا روشن نباشد یک پیامی با عنوان فعال کردن لوکیشن ظاهر خواهد شد که باید آن را فعال کنیم تا بخش لوکیش اینستاگرام کار کند و اگر فعال نیست باید به صورت دستی لوکیشن گوشی را فعال کنیم.

 

5_ بعد از فعالسازی لوکیشن گوشی، حال میتوانیم مکان های دلخواه را انتخاب کنیم برای مثال ما tabriz مینویسیم که برایمان گزینه های مختلفی ظاهر میشود که ما از این لیست tabriz,iran را انتخاب میکنیم.

ثبت لوکیشن در اینستاگرام

 

بعد از اضافه کردن مکان، حال میتوانیم تغییرات نهایی را برای پست مربوطه اعمال کنیم و سپس گزینه share در بالا گوشه صفحه را لمس کنیم تا پست مربوطه منتشر شود. بعد از انتشار پست میتوان با مراجعه به صفحه پروفایل اینستاگرام خودمان و باز کردن پست منتشر شده میتوان مکان اضافه شده را در بالای پست را مشاهده کرد.

 

 

 

ثبت لوکیشن بر روی استوری:

برای اضافه کردن برچسب مکان در استوری اینستاگرام باید وارد قسمت ارسال استوری در پیج خود شویم و سپس با استفاده از برچسب لوکیشن در این بخش اقدام به برچسب گذاری استوری خود کنیم به همین منظور مراحل زیر را عملی کنید.

 

1_ وارد قسمت استوری پیج خود شده و سپس از محیط خود عکس یا ویدیو ضبط میکنیم یا اینکه از گالری خود سندی را انتخاب میکنیم.

 

2_ بعد از انتخاب یک عکس یا ویدیو حال میتوانیم برای اضافه کردن لوکیشن در استوری خود صفحه را لمس کرده و به بالا بکشید و یا اینکه از بالای صفحه آی شکلک مانندی که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید را انتخاب میکنیم.

 

3_ با انتخاب این شکلک برایمان کادری باز میشود که انواع برچسب را نشان میدهد برای ثبت لوکیشن در اینستاگرام کافی ایست برچسب اول یعنی همان LOCTION را لمس و انتخاب کنیم.

 

4_ با انتخاب این برچسب به مانند قبل وارد قسمت ثبت مکان میشویم که برای کار کردن باید لوکیشن گوشی فعال باشد سپس میتوانیم مکان دلخواه مان را انتخاب کنیم.

ثبت لوکیشن در اینستاگرام

 

بعد از انتخاب و ثبت لوکیشن در استوری حال میتوانیم استوری مربوطه را انتشار دهیم که بعد از آن برای مطمئن شدن از ارسال آن میتوانیم وارد استوری  منتشر شده خود شده و بر روی آن لمس کنیم.

 

 

قسمت لوکیشن در صفحه اکسپلوور :

یکی از قسمت های صفحه اکسپلور اینستاگرام مختص لوکیشن ها میباشد یعنی پست ها و استوری هایی که برای آنها مکان اضافه شده است در این قسمت از صفحه اکسپلوور اینستاگرام قابل مشاهده میباشد و از اهمیت خاصی برخوردار میباشد البته نسبت به هشتگ بازدید کننده کمی دارد اما باز هم نباید از اضافه کردن مکان پرهیز کرد.

ثبت لوکیشن در اینستاگرام

 

وقتی به صفحه اکسپلور اینستاگرام مراجعه میکنیم با لمس قسمت جستجو آن در بالای صفحه با چهار قسمت مواجهه میشویم که آخرین قسمت آن یعنی place مربوط به لوکیشن یا همان مکان ها میباشد پس در نظر داشته باشید هر پست و یا استوری که به آن مکان اضافه میکنید به این قسمت اضافه شده و برای بازدید کنندگان این قسمت به نماش در خواهد آمد.

 

 

فیلم آموزشی ثبت لوکیشن در اینستاگرام :

 

 

 

جمع بندی

با توضیحاتی که دادیم شاید برایتان سوالی پیش آید که تعیین کردن یک مکان محدودیت خاصی دارد یا اینکه باید در آن مکان باشیم تا مکان مربوطه بر روی پست و یا استوری هایمان ثبت شود؟ باید بگوییم که میتوانید یک مکان را انتخاب کنید و اینکه نیازی هم نیست شما در آن مکان مربوطه و دلخواه تان باشید چون شاید شما دارید عکس و یا ویدیویی را منتظر میکنید که در روز های گذشته ضبط کرده اید.

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

لوکیشن ,مکان ,پست ,استوری ,اینستاگرام ,صفحه ,لوکیشن در ,را انتخاب ,اضافه کردن ,بر روی ,روی پست ,صفحه اکسپلور اینستاگرام

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Francine's receptions Wayne's info مجله اینترنتی حس عالی نمایندگی فروش بیسیم موتورولا و کنوود | 09122022286 | قیمت خرید بیسیم موتورولا تبلیغات رایگان لایف بیوتی invsssp Jean's memory crapicusex پشت پرده اغتشاشات2: کتابخانه عمومی جامع وکیلی زارچ