محل تبلیغات شما

حذف مخاطبین تلگرام

اگر شما هم با مشکل مدیریت مخاطبین تلگرام در اکانت خود مواجهه شده اید و میخواهید تعدادی و یا همه ی مخاطبین تلگرام تان حذف شود. کار سختی پیش رو ندارید و با روش هایی که در ادامه مقاله خواهیم گفت به راحتی میتوانید اقدام به حذف مخاطبین تلگرام خود کرده باشید.

بیشترین دلیل برای حذف مخاطبین تلگرام میتواند به دلیل استفاده کردن از یک اکانت تلگرام به صورت مشترک توسط دو نفر یا چند نفر باشد. که این مورد نیز میتواند دلایل خاص خودش را داشته باشد که ما با این دلایل و یا هر دلیل دیگری که موجب اضافه شدن مخاطب ها داخل اکانت مربوطه میشود کاری نداریم.

اما در اکثر موارد همین که فرد جدید، با گوشی خودش اقدام به وصل شدن به همان اکانت تلگرلم میکند. تمامی مخاطبین آن فرد وارد قسمت مخاطبین اکانت تلگرام مربوطه میشود.

و از اینجاست که مشکلات در این مورد شروع میشود چون در اکثر مواقع فرد تازه اضافه شده به اکانت مربوطه نمیخواهد که لیست مخاطبین گوشی خودش در قسمت مخاطبین تلگرام به نمایش دیگر ادمین های آن اکانت در آید.

اما برای حذف لیست مخاطبین تلگرام، دست مان باز هست و میتوانیم با استفاده از چندین روش، اقدام به پاک کردن مخاطبین تلگرام کرده باشیم. در این میان نیز ما راه حل و ترفند هایی را برای شما میگوییم که بتوانید سریع تر و آسان تر همه ی مخاطبین خود را حذف کنید.

روش های حذف مخاطبین تلگرام

در ادامه برای شما انواع مختلف رهایی از این مشکل را نشان خواهیم داد که هم میتوانید به صورت تکی اقدام به حذف مخاطبین در اکانت تلگرام کرده و هم به صورت دسته جمعی از لیست پاک کنید.

پاک کردن مخاطبین از طریق برنامه تلگرام

برای اینکه ما بتوانیم از طریق برنامه خود تلگرام اقدام به پاک کردن اکانت های تلگرامی که در قسمت contact اضافه شده اند عمل کنیم باید به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

1_ وارد اکانت تلگرام شده و از قسمت بالا گوشه صفحه آی سه خط مانند را لمس کنید و یا اینکه صفحه را لمس و به سمت راست هدایت کنید تا منوی کنترل برای شما باز شود.

2_ در گزینه های نمایش داده شده باید گزینه contact انتخاب کنید تا وارد قسمت مخاطبین موجود و تازه اضافه شده در آن اکانت شده باشید.

حذف كردن مخاطب در تلگرام

3_ در این قسمت شما میتوانید اکانت ها و مخاطب هایی که اضافه شده اند را مشاهده و مورد بررسی قرار دهید. حال میتوانید با انتخاب مخاطب های مد نظر خودتان که میخواهید از این لیست موجود حذف شوند را انتخاب کنید.

البته اگر در پیدا کردن مخاطب مد نظر خودتان به مشکل برخوردید میتوانید از ویژگی جستجو در این قسمت استفاده کرده و اسم اکانت مربوطه را جستجو کنید.


4_ بعد از انتخاب اکانت مد نظر خود، حال میتوانید وارد قسمت چت شده و با لمس اسم آن اکانت در بالای صفحه وارد جزئیات اکانت مربوطه شده و سپس آی سه نقطه در بالا گوشه صفحه را لمس و گزینه delete contact را انتخاب و بعد درخواست خود را تایید کنید. تا مخاطب مد نظر از لیست مخاطب های آن اکانت تلگرام حذف شود.

حذف شماره تلفن از تلگرام

همانگونه که دیدید با استفاده از این روش شما میتوانید برای حذف مخاطبین خود در تلگرام اقدام کنید. اما این روش یک مشکل اساسی دارد و آن هم حذف کردن مخاطب ها به صورت تک تک میباشد.

که در این .

منبع

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

اکانت ,مخاطبین ,تلگرام ,حذف ,قسمت ,اقدام ,مخاطبین تلگرام ,حذف مخاطبین ,اقدام به ,اکانت تلگرام ,در این

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آذربایجان شرقی - سراب - شیره جین restfamorta John's game Valerie's info nespaykapu Wilma's memory downgulenske دلـم گرفتــه...دلــم عجیــب گرفتــه...خیــال خـواب نـدارم sianonapho *** همه جوره ***