محل تبلیغات شما
خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)
خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

اگر تا به حال در اینستاگرام فعالیت کرده باشید، حتما می‌دانید که یکی از مهم ترین قسمت‌های اینستاگرام تعداد فالوورهای شماست. این مسئله به شدت برای پیج‌های بیزینسی مهم است که تعداد فالوورهای بالایی داشته باشند. در واقع تعداد فالوور بالا کمک می‌کند تا مشتری‌های بیشتری داشته باشند و در نتیجه فروش بالاتری را تجربه کنند.

فالوور کیست؟

در ابتدا نیاز است که بگوییم فالوور کیست؟ فالوور کسی است که پیج شما را دنبال می‌کند. در واقع پیج‌هایی که پیج شما را دنبال می‌کنند به عنوان فالوور شناخته می‌شوند. پس باید به این نکته دقت داشته باشید که فالوورها وما فرد نیستند و در اصل به پیج‌های دنبال کننده فالوور گفته می‌شود. حال در ادامه می‌خواهیم انواع فالوورها را برای شما توضیح دهیم.

فالوور واقعی کیست؟

اگر در اینستاگرام چرخشی داشته باشید می‌بینید که بعضی از پیج‌ها مستمرا مطالبی که می‌تواند متن، تصویر و ویدئو باشد را منتشر می‌کنند و دائما در اینستاگرام فعالیت دارند. این پیج ها به عنوان پیج‌های فعال شناخته می‌شوند و این پیج‌ها زمانی که پیجی را فالو می‌کنند، به عنوان یک فالوور واقعی معرفی می‌شوند. در یک کلام باید بگوییم که فالوور واقعی کسی است که در پیج خود فعالیت دارد و می‌تواند در نهایت نقش مشتری برای پیج‌های بیزینسی داشته باشد.

فالوور فیک کیست؟

اگر تا به حال در اینستاگرام جستجو کرده باشید، حتما دیده‌اید برخی از پیج‌ها هستند که هیچ گونه فعالیتی ندارند و حتی پروفایلی نیز ندارند که بتوانید برای آنها هویتی تصور کنید، این پیج ها عموما به عنوان پیج های فیک شناخته می‌شوند و خب زمانی که افرادی را فالوو می‌کنند، به آنها فالوور فیک گفته می‌شود. در واقع این پیج‌ها در ابتدا توسط افرادی ساخته می‌شوند اما پس از مدتی رها شده و ادمین آنها دیگر در آن فعالیتی نخواهد داشت. در واقع ادمن این پیج‌ها در نهایت به مشتری تبدیل نخواهند شد و این پیج‌ها تنها یک نام هستند. فالوور فیک نه لایک می‌کند و نه بازدید و در واقع هیچ کاری انجام نمی‌دهد.

چه زمانی فالوور فیک بخریم؟

خیلی از کاربران اینستاگرام کنجکاو هستند که اصلا فالوور فیک به چه دردی می‌خورد. من به آنها حق می‌دهم که این سوال را بپرسند، چرا که واقعا فالوور فیک در نهایت به مشتری تبدیل نمی‌شود، پس اصلا چرا باید فالوور فیک بخریم؟

اگر صاحب یک پیج بیزینسی هستید، حتما فالوور فیک به درد شما هم می‌خورد اما زمان مخصوص به خود را دارد. زمانی که به تازگی یک پیج بیزینسی راه اندازی کرده‌اید، خیلی از کاربران به سختی پیج شما را فالو می‌کنند، چرا که تعداد فالوورهایتان آنقدر کم است که کاربران به سختی به پیج شما اعتماد می‌کنند. برای همین بهتر است که در ابتدا تعداد فالوورهای خود را زیاد نمایش دهید که کاربران بتوانند به پیج شما اعتماد کنند. با توجه به این که خیلی از کاربران در حال حاضر خیلی در مورد اینستاگرام نمی‌دانند، این مسئله اصلا به کسب و کار شما ضربه نمی‌زند و حتی کار شما را چند قدم جلو می‌برد.

افزون بر کسب و کارها، افرادی که می‌خواهند در فضای اینستاگرام شهرت کسب کنند، بسیار تمایل دارند تا تعداد فالوورهای خود را زیاد نشان دهند، از این رو این افراد اقدام به خرید فالوور فیک می کنند و به صورت برنامه ریزی شده تعداد فالوورهای خود را افزایش می‎‌دهند و در نتیجه پس از مدتی کاربران واقعی بسیاری به سمت پیج آنها خواهند آمد.

چه زمانی فالوور واقعی بخریم؟

اولین سوالی که به ذهن می‌آید این است که اصلا فالوور واقعی خریدنی است، ما در این قسمت به این سوال به صورت کامل پاسخ می‌دهیم. فالوور واقعی به هیچ وجه خریدنی نیست. حال می‌پرسید چرا؟ تا به حال دیده‌اید که به شما پول بدهند که بروید و یک پیج را دنبال کنید و در نهایت از محصولات آن پیج خریداری کنید. مسلما پاسخ خیر است. هر پیجی که کاربر واقعی آن را مدیریت می‌کند، خود کاربر تصمیم می‌گیرد که چه پیج‌هایی را دنبال کند و شما نمی‌توانید با پول از آنها بخواهید که پیج شما را دنبال کنند. پس تا این جا به این موضع رسیدیم که فالوور واقعی خریدنی نیست.

خیلی از کاربران با من تماس می‌گیرند و از من می‌پرسند که در برخی از سایت‌ها دیده‌اند که فالوور واقعی می‌فروشند، آنها چگونه هستند؟ من باید به شما بگویم که این موضوع کاملا دروغ است و اصلا نباید به سایت‌هایی که می‌گویند می‌توانند فالوور واقعی بفروشند اعتماد کنید.

نکته‌ای که در این جا وجود دارد این است که شما می‌توانید پیج واقعی بخرید، اما نمی‌توانید فالوور واقعی بخرید. حال می پرسید چگونه چنین چیزی ممکن است. برخی از پیج‌ها هستند که در طولانی مدت کاربران بسیاری را جذب می‌کنند، پس از مدتی صاحبان این پیج‌ها می‌خواهند که پیج خود را به فروش برسانند. زمانی که شما این پیج‌ها را خریداری کنید، در واقع شما پیج واقعی خریده‌اید، در واقع فالوورهای این پیج واقعی هستند.

برای این که بدانید چطور می‌توانید یک پیج واقعی بخرید، می‌توانید مقاله‌ی خرید پیج واقعی یا فیک را بخوانید.

آیا فالوورهای فیک ایرانی هستند؟

بسیاری از کاربران زمانی که می‌خواهند فالوور فیک خریداری کنند، همواره برای آنها این سوال پیش می آید که این فالوورها ایرانی هستند یا نه؟ در ابتدا بهتر است من بگویم که اصلا فرقی ندارد که این فالوورهای فیک ایرانی هستند یا خارجی!!! این فالوورها چه ایرانی باشند و چه خارجی، این موضوع را در نظر داشته باشید که اصلا قرار نیست برای شما کاری انجام دهند. در واقع این فالوورها نه لایک می‌کنند و نه بازدید و تنها عدد تعداد فالوورهای شما را افزایش می‌دهند.

قیمت خرید فالوورهای فیک و واقعی چگونه است؟

فالوورهای فیک عموما ارزان هستند. اگر سایت‌های خرید فالوور فیک را جستجو کنید می‌بینید که فالوور فیک به ازاری هر بسته‌ی 1000 تایی قیمتی بین 100 هزار تا 250 هزار تومان دارد. همانطور که در بالای مقاله گفتیم برای فالوور واقعی قیمتی وجود ندارد چرا که اصلا فالوور واقعی قابلیت فروش ندارد.

فالوور فیک ریزش دارد؟

فرایند خرید فالوور فیک و افزایش آن بدون ریزش خواهد بود و تعداد دنبال کننده‌های شما دقیقا به میزان سفارش‌ها خواهد بود. چرا که این فالوورها اصلا کاربری ندارند که بخواهد پیج شما را پسند کند و یا نکند و در نتیجه هیچ ری اکشنی در برابر پیج شما نخواهند داشت.

آیا می توان نوع فالوورهای فیک را انتخاب کرد؟

این امکان وجود ندارد. چرا که اصولا فالوور فیک اصلا هویتی ندارد که اصلا بخواهید آن را بر حسب هویتش انتخاب کنید. فالوورهای فیک عموما در پیج‌های عمومی به کثرت یافت می‌شوند.

نتیجه گیری

در این مقاله به صورت کامل به شما توضیح دادیم که چگونه می‌توایند فالوور فیک بخرید و اصلا چرا باید فالوور فیک بخرید. در این زمینه اگر سوال و پرسشی بود می‌توانید آن را در قسمت دیدگاه‌ها مطرح کنید تا ما شما را راهنمایی کنیم.


منبع

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

فالوور ,فیک ,پیج ,واقعی ,اصلا ,فالوورهای ,فالوور فیک ,فالوور واقعی ,پیج شما ,است که ,در واقع ,فالوور واقعی خریدنی ,اصلا فالوور واقعی ,برای پیج‌های بیزینسی ,خرید فالوور اینستاگرام

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس گروه عربی ناحیه 2 سنندج - کردستان دکتر هو bunelboafi خانه ی زیقیون تکلیف روز دو شنبه پرند وب trempayclimeb 67 درجه ourgirls-12