محل تبلیغات شما

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

 

 

شاید شما هم هنگام اینستا گردی در داخل اکانت تان از عکس پروفایل یک پیج خوشتان بیاید و بخواهید آن عکس پروفایل را دانلود کنید. البته شاید هم دلایل دیگری برای این کار تان داشته باشید به هر حال موضوع مقاله امروز مان در مورد نحوه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام میباشد که با مطالعه این مقاله به راحتی میتوانید اقدام به دانلود عکس پروفایل اینستاگرام اکانت های دیگر بپردازید حتی پیج هایی که پرایویت و یا به قولی خصوصی هستند نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود.

 

قبل از اینکه بخواهم در مورد مقاله امروز مان مطالبی را بنویسم برخی از سایت هایی که در مورد دانلود عکس پروفایل اینستاگرام و نحوه ذخیره آن برای استفاده نوشته شده بود را مطالعه کردم که اکثر آنها برنامه های دیگری را برای این کار توصیه میکردند که نیازی به استفاده از برنامه های دیگری برای دانلود و ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام وجود ندارد و با راه حل ساده ای که امروز برایتان خواهیم گفت به راحتی هر چه تمام خواهید توانست عکس های پروفایل دلخواه تان را از پیج های مد نظر تان دانلود و از آن ها استفاده کنید.

 

 

نحوه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام :

بعد از توضیح مختصر در مورد دلایل دانلود و استفاده از عکس پروفایل اینستاگرام دیگر اکانت ها حال وقت آن رسیده که در مورد نحوه دانلود بدون نیاز به یک برنامه مجزا بپردازیم، برای عملی کردن آموزش امروز مان مراحل زیر را برای دانلود و استفاده از عکس پروفایل دیگران اقدام کنید.

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

1_ بعد از اینکه از طریق برنامه اینستاگرام عکس پروفایل یک پیج را برای دانلود انتخاب کردید، باید اسم پیج آن را به طریقی کپی کنید و یا در ذهن خودتان برای لحظاتی نگهه دارید و سپس وارد سایت اینستاگرام از طریق مرورگر خود شوید.

 

2_ بعد از ورود به سایت اینستاگرام اگر شما قبلا وارد اکانت خود شده باشید میتوانید به مانند برنامه اینستاگرام از صفحه اکسپلور، پیج مد نظر خود را که میخواهید عکس پروفایل آن را دانلود و ذخیره کنید جستجو کرده و یا آی دی پیج مربوطه  را در قسمت url مرورگر تان که سایت اینستاگرام را جستجو کرده اید به مانند تصویر زیر بعد از /instagram.com ، اسم پیج مربوطه را وارد کنید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

 

 

3_ با جستجو این آدرس شما مستقیما به صفحه پروفایل پیج مربوطه هدایت خواهید شد که برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام پیج مد نظر تان کافی ایست عکس پروفایل آن پیج را لمس و نگهه دارید سپس برایتان کادری باز میشود که برای دانلود و ذخیره آن در حافظه گوشی تان گزینه دوم یعنی " بارگیری تصویر " را انتخاب میکینم.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

 

 

همانطور که مشاهده کردید به راحتی و بدون نیاز به یک برنامه دیگر توانستیم عکس پروفایل مد نظر خود را دانلود و در حافظه موبایل خودمان ذخیره شده که بعد از آن میتوانیم به راحتی از این تصویر در پیج خود و یا در هر جای دیگر استفاده کینم.

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

پروفایل ,عکس ,دانلود ,اینستاگرام ,پیج ,تان ,عکس پروفایل ,دانلود و ,پروفایل اینستاگرام ,بعد از ,برای دانلود

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
toursignsubbump morlapana فخر فروشی و... چاپ انواع استیکر تبلیغاتی contskelbadcdisc fisubgramudd suponhardbud گروه انیمیشن سازی فدك kettireewan leyclicsudi