محل تبلیغات شما

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

 

در اینستاگرام قابلیت لینک گذاشتن در قسمت کپشن پست ها وجود ندارد اما کاربران میتوانند با گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام و یا گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام، فالوور ها و مخاطب های پیج شان را به کانال و یا سایت های خود هدایت کنند و به قولی ترافیک سایت خود را با استفاده از پیج شان بالا ببرند.

 

همانطور که از صحبت های قبلی ما فهمدید موضوع امروز مقاله مان گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام میباشد البته در مورد جاگذاری بیش از یک لینک در قسمت بیو اینستاگرام نیز صحبت خواهیم کرد که به چه نحوی میتوان بیش از یک لینک را در این قسمت از اینستاگرام جاگذاری کرد پس با ما باشید تا در مورد این نکات صحبت کنیم.

 

 

 

نحوه گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام :

برای این که ما لینک کانال تلگرام و یا آدرس سایت مان را در بخش بیو اینستاگرام یا همان قسمت بیوگرافی خودمان جاگذاری کنیم کار سختی پیش رو نداشته و تنها با چند کلیک میتوانیم لینک خود را به نمایش عموم در آوریم، برای شروع مراحل زیر را انجام دهید.

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

1_ با استفاده از برنامه اینستاگرام وارد پیج خود شوید سپس در صفحه باز شده که صفحه هوم اینستاگرام میباشد، با انتخاب آی آدمک و یا عکس پروفایل در پایین صفحه به قسمت پروفایل اکانت خودتان رجوع کنید.

 

2_ در صفحه پروفایل اینستاگرام پیج تان، قسمت بیو اینستاگرام را نیز مشاهده میکنید که هنوز لینکی در آن به نمایش عموم در نیامده است برای اینکه در این قسمت لینک مد نظر خودتان را جاگذاری کنید کافی ایست کادر سفید رنگ " edit profile " را انتخاب کنید.

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

 

 

3_ در قسمت تنظیمات صفحه پروفایل یا همان تنظیمات نمایه، در اینستاگرام به زبان فارسی شما باید به کادر " website " مراجعه کرده و سپس آدرس سایت خود را وارد کنید.

 

4_ برای مثال اگر ما بخواهیم آدرس سایت خودمان را وارد کنیم کافی ایست inbo.ir را در کادر مربوطه جاگذاری کنیم البته میتوان به صورت https://inbo.ir نیز نوشت. بعد از جاگذاری باید تیک آبی رنگ در بالای صفحه را لمس کنید تا این لینک در قسمت بیوگرافی اکانت شما ثبت شود.

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

 

 

بعد از گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام تان میتوانید بر لینک مربوطه را لمس کنید تا از درست وارد کردن آدرس آن مطمئن شوید.

 

 

 

گذاشتن لینک تلگرام در اینستاگرام :

خب همانگونه که توضیح دادیم برای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام باید مراحل بالا را انجام دهید، برای گذاشتن لینک تلگرام در اینستاگرام تان نیز به مانند مراحل بالا عمل خواهید کرد با این تفاوت که تنها در مراحل آخر هنگام نوشتن آدرس کانال و یا گروه تلگرام خودتان تغییراتی را اعمال خواهید کرد.

 

برای مثال کانال تلگرام سایت ما رو در نظر میگریم اگر آدرس کانال تلگرام ما inboir باشد برای اینکه در قسمت بیو اینستاگرام مان این آدرس را جاگذاری کنیم کافی ایست " t.me/inboir " و یا " https://t.me/inboir " نوشته تا آدرس کانال و یا گروه مان در قسمت بیو اینستاگرام اکانت ما ثبت شده باشد.

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

 

 

گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام :

شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید لینک های متعددی را در بخش بیو اینستاگرام خود اضافه کنید، اما همانگونه که میدانید تنها امکان اضافه کردن یک لینک در بیو اینستاگرام امکانپذیر هست.

 

این مشکل بیشتر برای شرکت ها و یا حتی ادمین کانال های تلگرام که میخواهند لینک کانال هایشان را در بیو اینستاگرام خود جای دهند رخ میدهد، از این رو تیم اینبو دست به یک خلاقیت و آبدیت جدیدی در این باره دست زده که میتوانید لینک های زیاد را در بخش بیو اینستاگرام خود به نمایش در آورید.

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

اینستاگرام ,لینک ,بیو ,قسمت ,آدرس ,کانال ,بیو اینستاگرام ,لینک در ,در بیو ,و یا ,را در

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
افزایش قد etudiants السَّلامُ عَلَیْكِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَةُ الشَّهِیدَةُ ... James's game wundchehalgu واجــــب فرامـوش شــده رامین قربانی برام بروزترین مطالب برای بهترینها Francis's info James's info