محل تبلیغات شما

حذف بیزینس اینستاگرام

 

ما قبلا در مورد نحوه فعالسازی ویژگی بیزینس در اینستاگرام یا همان بیزینس اکانت اینستاگرام صحبت کردیم و نشان دادیم که با فعالسازی این ویزگی در پیج تان چه قابلیت هایی برای پیج خودتان فعال خواهد شد. اما لازم به ذکر میباشد که با فعال کردن ویژگی بیزینس اکانت اینستاگرام دست شما از برخی ویژگی ها از جمله پرایوت کردن در اینستاگرام قطع خواهد شد از این روز امروز میخواهیم در مورد نحوه حذف بیزینس اینستاگرام صحبت کنیم.

 

با حذف بیزینس اینستاگرام اطلاعاتی که بعد از ارسال پست در اینستاگرام خودتان برای شما نشان داده میشد غیر فعال خواهد شد، حتی قسمت insights که بعد از فعالسازی ویزگی بیزینس اکانت اینستاگرام فعال میشد با حذف این ویزگی غیر فعال خواهد شد و اطلاعاتی ارزشمندی که برای شما در این بخش ارائه شده بود نیز قطع خواهد شد اما اگر باز هم میخواهید بیزینس پروفایل اینستاگرام خودتان را حذف کنید ادامه مقاله حذف بیزینس اینستاگرام را مطالعه کنید.

 

 

نحوه حذف بیزینس اینستاگرام

خب بعد از اینکه در مورد معایب و مزایای بیزینس اکانت اینستاگرام گفتیم و اگر باز هم تصمیم تان بر حذف بیزینس اینستاگرام میباشد پس مراحل زیر را انجام دهید.

 

1_ وارد پیج خود از طریق برنامه اینستاگرام شده و در صفحه باز شده که صفحه هوم میباشد به صفحه پروفایل اینستاگرام رجوع میکنیم.

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

2_ در صفحه پروفایل اینستاگرام، شما باید به قسمت تنظیمات اینستاگرام بروید که به همین منظور باید آی سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و سپس گزینه setting در پایین صفحه را لمس کنید تا وارد قسمت تنظیمات اینستاگرام تان شوید.

3_ برای حذف بیزینس اینستاگرام خودتان باید در قسمت تنظیمات گزینه "switch back to personal account" به معنای خروج از بیزینس پروفایل اینستاگرام میباشد را انتخاب کنید که در صورت انتخاب اینستاگرام از شما دوباره سوال خواهد پرسید که باید دوباره گزینه switch back را بزنید.

حذف بیزینس اینستاگرام

 

 

جمع بندی

بحث امروز در مورد حذف بیزینس پروفایل اینستاگرام بود اما از ویژگی های آن چیز خاصی نگفتیم چون در مقاله های قبلی به صورت مفثل در این مورد صحبت کرده ایم و امروز فقط میخواستیم نحوه خارج شدن از این ویژگی را برایتان نشان دهیم البته میتوانید بعد از خروج دوباره ویژگی مربوطه را فعال کنید.

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

اینستاگرام ,بیزینس ,فعال ,حذف ,صفحه ,مورد ,بیزینس اینستاگرام ,حذف بیزینس ,اکانت اینستاگرام ,بعد از ,پروفایل اینستاگرام ,قسمت تنظیمات اینستاگرام ,بیزینس پروفایل اینستاگرام

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
bridfectmijo اموزش تاتو با مدرک فنی حرفه ای طبیعت بکر روستای اندریان sweetnojimria وبلاگ هواداران ایمان صدیقی Models Net TV Magazine فروش سیستم ویژن Vision راز بی کسان-محمدباقر انصاری مرکز خرید ساعت مچی ارزان anovescur