محل تبلیغات شما

پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

 

تا کنون خواسته اید گزینه های جستجو در اینستاگرام که قبلا خودتان نوشته و جستجو کرده اید را شخص دوم یا دوستان و نزدیکانتان نبینند. با ما باشید تا به راحتی این مشکل را حل کنیم چه بسا که برای پاک کردن سابقه جستجو در اینستاگرام خودتان کار چندان سختی ندارید.

 

با پاک کردن جستجو در اینستاگرام تمام جستجو های قبلی که در اینستاگرام انجام داده بودید حذف میشود. با این حال چنین اقدامی روی پیشنهاداتی که در این بخش به شما می شود، تأثیری نخواهد گذاشت و تنها سرچ های قبلی شما در بخش اکسپلور اینستاگرام تان پاک خواهد شد.

 

پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام:

 

برای شروع کار به پروفایل خود رفته سپس آی سه نقطه در اندروید و آی چرخ دنده در  iOS  که کنار گزینه Edit Profile قرار گرفته را لمس کنید.

پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

بعد از ورود به بخش تنظیمات پیچ، گزینه "search history" را لمس کنید تا وارد صفحه ای شوید که نوشته آبی رنگی با عنوان "clear search history" را نشان میدهید که به معنای پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام میباشد. بعد از انتخاب این نوشته آبی رنگ، اینستاگرام از شما دوباره سوال میپرسد که آیا قصد پاک کردن سابقه جستجو در اینستاگرام را دارید که شما در صورت مطمئن بودن از قصد خود باید گزینه اول یعنی "yes, i,m sure" را انتخاب کنید تا تاریخچه شما پاک شود و بعد از آن برای مطمئن شدن از این اتفاق میتوانید به بخش صفحه سرچ اینستاگرام یا همان اکسپلور اینستاگرام رفته تا تغییرات مربوطه را مشاهده کنید.

پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

 

 

 

جمع بندی:

در هنگام پاک کردن تاریخچه سرچ اینستاگرام توجه داشته باشید با انتخاب این گزینه و تایید آن تمام جستجوهای قبلی شما پاک میشود. اما با انجام این کار سبب حذف دائمی تاریخچه جستجوتان نمی شود به عبارتی اگر دوباره همان هشتگ ها و یا حساب کاربری را جستجو کردید نتایج جستجو ذخیره خواهد ماند و برای حذف دوباره آن باید مجدد اقدام به Clear Search اکانتتان کنید. اگر می خواهید صفحه خاصی در بخش جستجو را پنهان کنید کافیست به بخش جستجو رفته و روی نوار جستجو ضربه بزنید و صفحه مورد نظر را لمس طولانی نموده تا همانند عکس زیر گزینه Hide را انتخاب کرده تا آن صفحه پنهان شود.

خرید فالوور اینستاگرام (فیک یا واقعی)

آموزش حذف مخاطبین تلگرام

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد ؟

اینستاگرام ,جستجو ,پاک ,تاریخچه ,صفحه ,بخش ,پاک کردن ,کردن تاریخچه ,جستجو در ,در اینستاگرام ,جستجوی اینستاگرام ,تاریخچه جستجوی اینستاگرام ,کردن تاریخچه جستجوی ,کردن سابقه جستجو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کاکو چت |چت|چت کاکو|چت روم|چت روم فارسی کاکو|چتروم کاکو مرجع مقالات و تحقیق دانشگاهی گلبهاره-golbahareh بلاگ جزوه ننویس فروشگاه بهار راک باز ها پری ناز چگونه کارایی سنسور اثر انگشت گوشی اندرویدی خودمان را افزایش دهیم؟! alnogambpil گرمایش عشق